český Deutsch English Español Francais Italiano Português slovenský
iBiotec priehľadné mazivo s hodnotou CODEX – NEOLUBE® AL 150 - iBiotec - Tec Industries

PRIĽNAVÉ MAZIVO CODEX

Mazivo certifikované podľa NSF H1 pre agropotravinársky priemysel (IAA)

Kvalita CODEX pre farmaceutický priemysel

Priehľadné, bez zápachu a bez chuti

Bez organoleptických účinkov

Vynikajúca odolnosť voči vode a pare

 

 

 

 

 

ODOLNOSŤ PROTI TEPLOTÁM

Plynule používaná teplota

Vrcholová používaná teplota

Žiaruvzdorné mazivo, bez bodu odkvapnutia,

netečie

 

        

 

-20°C + 150°C

-20°C + 160°C

 

  

  

ODOLNOSŤ PROTI ZAŤAŽENIU

Extrémny tlak

Záťažový test 4 ball N

ASTM D 2266     Priemer odtlačku 

ASTM D 2596     Index zvarového zaťaženia

 

TIMKEN test

ASTM D 2509                                             

 

 

 

  

 

 

  

0,80 mm

1600 daN

 

 

20Ibs

 

ODOLNOSŤ PROTI RÝCHLOSTIAM
Nízke a vysoké rýchlosti

Rotačný faktor n.d m   

Vhodné pre nízke axiálne alebo

lineárne rýchlosti

 

150 000 mm.min-1

  

 

 

 

 

 

 

ODOLNOSŤ PROTI PROSTREDIAM

EMCOR TEST       NF T 60 135

Vynikajúca odolnosť proti vode, kyselinám

a rozriedeným zásadám

 

 

 

 

Hodnotenie  0/1 

 

 

Produkt pre agropotravinársky priemysel (APP)

Je v súlade s postupom alebo metódou HACCP

Analýza rizík, Kritické body na ich zvládnutie

ISO 22 000 CODEX ALIMENTARIUS

 

Kategória NSF: 

Mazivo H1: použiteľné v oblastiach výroby potravín. Použiteľný ako mazivo, protikorózne činidlo, prostriedok proti priľnavosti spojov zatvárania kadí, ako prostriedok na mazanie zariadení na miestach s možným stykom s potravinami.

 

Priehľadné mazivo, priľnavé, žiaruvzdorné, bez zápachu, chuti, bez organoleptických účinkov. Schválený podľa NSF H1. Odstrániteľné zariadenia sa dajú zistiť a detegovať. HACCP BRC8 IFS. kompatibilný s elastomérmi. mazivo Codex. bezfarebné mazivo. čisté mazivo. mazivo v kvalite pre styk s potravinami. mazivo pre styk s potravinami. mazivo určené pre styk s potravinami. mazivo v sprejovej nádobe určené na styk s potravinami. mazivo pre styk s potravinami v spreji. technické mazivo. priemyselné mazivo, mazivo CODEX, bezfarebné mazivo, čisté mazivo na styk s potravinami, mazivo na styk s potravinami, mazivo na styk s potravinami, aerosólové mazivo na styk s potravinami, mazivo na styk s potravinami v spreji, technické mazivo, mazivo na styk s potravinami v sprejovej nádobe. dodávatelia technických mazív. dodávatelia priemyselných mazív. výrobcovia technických mazív. výrobcovia priemyselných mazív. Mazivo Codex, kartuša. Mazivo Codex, sprej. Technické spreje. Spreje na údržbu. Dodávatelia sprejov. Výrobcovia sprejov. Produkt na priemyselnú údržbu. Priehľadné mazivo, priľnavé, žiaruvzdorné, bez zápachu, chuti, bez organoleptických účinkov. Schválený podľa NSF H1. Odstrániteľné zariadenia sa dajú zistiť a detegovať. HACCP BRC8 IFS. kompatibilný s elastomérmi. mazivo Codex. bezfarebné mazivo. čisté mazivo. mazivo v kvalite pre styk s potravinami. mazivo pre styk s potravinami. mazivo určené pre styk s potravinami. mazivo v sprejovej nádobe určené na styk s potravinami. mazivo pre styk s potravinami v spreji. technické mazivo. priemyselné mazivo, mazivo CODEX, bezfarebné mazivo, čisté mazivo na styk s potravinami, mazivo na styk s potravinami, mazivo na styk s potravinami, aerosólové mazivo na styk s potravinami, mazivo na styk s potravinami v spreji, technické mazivo, mazivo na styk s potravinami v sprejovej nádobe. dodávatelia technických mazív. dodávatelia priemyselných mazív. výrobcovia technických mazív. výrobcovia priemyselných mazív. Mazivo Codex, kartuša. Mazivo Codex, sprej. Technické spreje. Spreje na údržbu. Dodávatelia sprejov. Výrobcovia sprejov. Produkt na priemyselnú údržbu.

Mazanie ložísk hnacích systémov pásových dopravníkov

Čistenie hláv tlačiarní prípravkom NEUTRALÉNE® V 200
Údržba a mazanie spojov výrobných kadí


 

Priehľadné mazivo, priľnavé, žiaruvzdorné, bez zápachu, chuti, bez organoleptických účinkov. Schválený podľa NSF H1. Odstrániteľné zariadenia sa dajú zistiť a detegovať. HACCP BRC8 IFS. kompatibilný s elastomérmi. mazivo Codex. bezfarebné mazivo. čisté mazivo. mazivo v kvalite pre styk s potravinami. mazivo pre styk s potravinami. mazivo určené pre styk s potravinami. mazivo v sprejovej nádobe určené na styk s potravinami. mazivo pre styk s potravinami v spreji. technické mazivo. priemyselné mazivo, mazivo CODEX, bezfarebné mazivo, čisté mazivo na styk s potravinami, mazivo na styk s potravinami, mazivo na styk s potravinami, aerosólové mazivo na styk s potravinami, mazivo na styk s potravinami v spreji, technické mazivo, mazivo na styk s potravinami v sprejovej nádobe. dodávatelia technických mazív. dodávatelia priemyselných mazív. výrobcovia technických mazív. výrobcovia priemyselných mazív. Mazivo Codex, kartuša. Mazivo Codex, sprej. Technické spreje. Spreje na údržbu. Dodávatelia sprejov. Výrobcovia sprejov. Produkt na priemyselnú údržbu.

Dynamické mazanie mechanických súčiastok baliacich strojov

  

 

Výroba, mazanie, čistenie, ochrana, 
IBiotec® Tec Industries® Service
ponúka kompletnú sadu 
špecifických produktov pre priemysel
 

 


 

Ak máte záujem o:

 

bezplatnú vzorku 
technickú radu 
technické charakteristiky 
kartu bezpečnostných údajov

 

- Kontaktujte nás -

 


IBiotec® Tec Industries®Service 

výrobca technických chemických produktov, 
Vám ďakuje za Vašu návštevu.IBiotec® Tec Industries®Service je aj na: YOUTUBE